Subway Surfer ile trenler arasından çarpmadan ve bekçiye yakalanmadan süratli bir şekilde koşmalısınız aksi taktirde trene çarpabilir ve bekçiye yakalana bilirsiniz.
Subway Surfer koşu oyunları arasına girerek markette  en çok tutulan  oyunlar arasına girmeyi başarmış gibi görünüyor. Kısa zamanda 5.000.000 indirilme sayısına ve 4,7 oyuncu puanına ulaşıp koşu oyunları piyasasına göz kırptı.
Oyuna  trenlerin üzerini boyayan Jake isimli karakter ile başlıyorsunuz.Oyunumuzun oynama şekli diğer oyunlara göre farklı diğer oyunlar sensör kullanırken Subway Surfer oyunu parmaklarınızı devreye katmış durumda. parmağımızı sağa, sola, yukarı,aşağı hareket ettirerek yön verip, zıplayabiliyorsunuz. Grafiksel açıdan iyi olan bu oyunun kontrol etmesi de çok kolay.
Görev seven oyuncular için Subway Surfer oyununda görevlerde var. 3 adet görev yaptıkça yep yeni görevler açılıyor ve koştuğumuzda puanımızı arttıran x2, x3 gibi daha fazla puan almamızı sağlayan değerlerimiz var. Bu değerler level aldıkça artıyor ve en son x36 olana kadar artıyor. Yüksek skorları elde etmenin diğer bir yolu da görevleri yapmak.

BU [EN YENİ SÜRÜM] APK:

APK'YI TELEFONA ATIN KURUN OYUNA GİRİN PARA VE ANAHTAR HİLELİDİR İYİ GÜNLER


BU MOSCOW SÜRÜMÜDÜR
APK:

HİLEDEN RESİMLER(TÜM SUBWAY SURFERS KARAKTERLERİ VAR VE AÇIK)
KENDİ TELEFONUMDAN ÇEKTİM TADINI ÇIKARIN :))

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Top