Oyunun yapımcısı Gameloft olan ve Google Play Store’ye girdiği günden bu yana yüksek indirme ve oynanma sayısına sahip olan Asphalp, oyunun sevilmesi ile yeni versiyonlar üreterek oyun severlere yeni heyecanlar yaşatmaya devem etti.

Özellikle Asphalt 7′ye gösterilen ilgi nedeniyle oyunu daha da iyileştirmeye çalışan Gameloft Asphalt 8 versiyonda ki mükemmel grafik ve oyunu ile adeta büyüledi. Şimdi ise güncellenen Asphalt 8 v.1.1.0 versiyonunu mobil teknoloji portalı cepde üzerinden ulaşabilirsiniz.

Türkçe dil desteği ile oyun severlerin karşısına çıkan sekizinci versiyon oldukça iyileştirilmiş. Yer çekimine meydan okuyan ve oyun zefkini maximum seviyede tattırmayı amaçlayan yeni seri gerçekten oynamaya değer. Çarpışma fizikleri ve nitrojen gaz efektleri ile farkını ortaya koyan Asphalt, sekizinci seride ki oyunu ile bu farklılığını bir adım daha öne taşıyor.

Yeni versiyondaki yer çekimine meydan okuyan araçlar ile adeta havada dans edeceksiniz. Serinin bir öncesine göre %80’ni Lamborghini, Bugatti ve Ferrari gibi Dünyanın en önde gelen araç üreticilerinin otomobillerinden oluşuyor.

Oyunu ilk kez oynayanlar için oluşturulmuş rehper ile nasıl oynayacağınızı, engelleri nasıl aşacağınızı, nerelerden nasıl uçacağınızı öğrenebilir ve daha sonra tek başınıza oyun oynabilirsiniz. Kariyer modu ile başlayacak olan maceranız da 8 farklı sezon ve 180 tane etkinlik bulunuyor. 

Havok fizik motoru ile gücüne güç katan Asphalt 8 olağanüstü grafik kalitesi ile oyuncuların yakasını bırakmayacağa benziyor. Neveda, Venedik, Tokyo ve İzlanda bölgelerdeki pistlerde çarpışırken, uçarken ve hız limitlerini zorlarken bunu daha iyi görebiliyorsunuz.

Oyunu sesli olarak oynamayı seven oyuncular içindi müzik seçebilme imkanı mevcut. Bas, Rock ve Elektronik türlerine göre seçebiliyor aynı zamanda da motor sesleri ve çevre ile olan iletişimin de başarılı bir şekilde devam ettirebiliyorsunuz. Kendi tarzınıza göre sensörlerle veya dokunmatik kontroller ile oyun oynayabilir. İstediğiniz oyun oynayış tarzını seçebilirsiniz.

Tekli oyun modunun yanı sıra, Kariyer modunu bitirdikten sonra Çoklu oyun modu ile gerçek rakiplerinizle oyun oynayabilir, gücünüzü kanıtlayabilirsiniz. Dilerseniz Facebook veya Gameloft Live üyeliğinizde ekli olan arkadaşlarınızla da aynı yarışa katılıp, mücadele edebilirsiniz. İsterseniz Kariyer modunu bitirmeden de uygulama içi satın alma seçenekleri kullanarak araç paketlerini satın alıp, çoklu oyuncu modunu oynayabilirsiniz.

İNDİRME LİNKLERİ


Görüntüler:

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Top