Igo Primo Android Navigasyon

Bugün siz değerli takipçilerimle ''Igo Primo Android Navigasyon'' adlı programı
paylaşacağım.Sonuçta cebinizde akıllı android telefonunuz var ve bu telefon varken neden gidip navigasyon cihazı alasınız ki? Bu program sayesinde cihazınızı muhteşem bir navigasyona çevirebilirsiniz üstelik hiç bir ücret ödemeden! Yapmanız gereken sadece anlattıklarımı iyi okuyarak,harfiyen uygulamak.Lafı uzatmadan programa ve kurulumuna geçmek istiyorum.Bu gibi diğer kaliteli paylaşımlar için bloğuma üye olmanızı öneriyorum.


Not: Altta paylaştığım indirme linklerine erişip programı indirmek için ''Şimdi İndir'' yazan resme tıklayın ve karşınıza çıkan  sayfada sağ üstte 5 saniye sonra çıkacak reklamı geç butonuna basınız.

Programı Kurmak İçin Gereken Android Sürümü: Android 2.2+
  
ÖNEMLİ BİR NOT:

Programı kurmasına karşın kapanma sorunu alan arkadaşlar var ise cihazda ''DCIM'' adında resimlerin bulunduğu bir klasör var o klasörün adını ''DCIM1 veya DCIMX'' gibi değiştirsin sorunu büyük ihtimalle düzelecektir.

Igo Primo Android Navigasyon Kurulum:


Altta verdiğim güncel türkiye paketindeki klasörler:
Igo Primo Android Navigasyon Kurulum

Buda çözünürlüğüne göre indiriceğinizden içinden çıkacak dosyalar.Bu dosyaları alıp Güncel Türkiye Paketindeki content ve license adlı klasörlerin bulunduğu dizine atacaksınız.
Igo Primo Android Navigasyon Kurulum

Güncel Türkiye Paketi İçin İndirin:
480x320 Çözünürlüklü Cihazlar İçin İndirin:320x240 Çözünürlüklü Cihazlar İçin İndirin:


960x540 Çözünürlüklü Cihazlar İçin:


1024x600 Çözünürlüklü Cihazlar İçin:


1024x768 Çözünürlüklü Cihazlar İçin:1280x720(Samsung Galaxy S3,HTC One X,Sony Xperia S,HTC Desire S,Nexus 7) Çözünürlüklü Cihazlar İçin:


Galaxy Note Serisi İçin:
0 yorum:

Yorum Gönder

 
Top