Retrica android işletim sistemi kullananların genelde telefon ve tabletlerinden eksik etmediği bir fotoğraf/photoshop uygulaması. Retrica uygulaması son zamanlarda aşırı derecede popüler olan android uygulamalarından biridir. Sitemizden Retrica Android (Apk) uygulamasını indir/download edebilirsiniz.

Retrica; telefon ve ya tabletiniz ile çektiğiniz fotoğraflara bir çok efekt vererek fotoğraflarınıza yeni bir yüz kazandırabileceğiniz bir android uygulamasıdır. Uygulama içerisinde bir çok efekt bulunmaktadır. Siz bu efektlerden hoşunuza gideni seçerek fotoğraflarınıza yeni bir boyut kazandırabilirsiniz.

Retrica Android (Apk) Uygulamasının Özellikleri Nelerdir ?  • Üzerinde oynama yaptığınız/photoshopladığınız fotoğraflarınızı twitter üzerinden tweet olarak paylaşabilirsiniz.

  • Efekt vermiş olduğunuz fotoğrafları ister telefon hafızanıza kaydedebilir ve fotoğrafı bir çok yerde kullanabilirsiniz.

  • Arkadaşlarınız ve bir çok kullanıcının twitter ile paylaşmış oldukları fotoğraflara göz atabilirsiniz.

  • Efekt vermiş olduğunuz fotoğrafları bir çok sosyal ağda (Facebook,Twitter,Tumblr) paylaşabilirsiniz.Retrica Android (Apk) Uygulaması Nasıl Kurulur ?

  • Sitemizde vermiş olduğumuz android (apk) dosyasını telefon ve ya tabletinize kurunuz.

  • Uygulamaya girerek bir hesap oluşturunuz. Hesabınız oluşturulduktan sonra programı kullanmaya başlayabilirsiniz.Retrica Android (Apk) İndirmek İçin Tıklayınız

içinde ek olarak powercam apk da verilmiştir. isterseniz onu da kullanabilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Top