HTC, 4.7 inç Full HD ekran, dört çekirdekli Snapdragon 600 işlemci ve HTC Zoe kameraya sahip yeni akıllı telefonu HTC One'ı tanıttı.

 

HTC, 4.7 inç Full HD ekran, dört çekirdekli Snapdragon 600 işlemci ve HTC Zoe kameraya sahip yeni akıllı telefonu HTC One'ı tanıttı.

HTC One M7 Akıl Telefonun Özellikleri Satış Fiyatı
HTC Akıllı Telefon serisinin son amiral gemisi olan HTC ONE modeli tüm dünya ile beraber Türkiye Pazarı içinde oldukça talep görecek bir model olarak ön plana çıkmayı başardı.

Birkaç hafta önce Sony Xperia Z modeli ile başlayan Üst Seviye Akıllı Telefon tanıtımlarında ikinci adımı HTC attı ve HTC M7 ile adını sıkça andığımız HTC ONE modelini duyurdu.

Dünya pazarında 41 Ülkede Aynı Anda satışa çıkması planlanan HTC ONE modelini bu sayede ülkemizde de Dünya ile aynı anda HTC ONE satışına başlanacak diyebiliriz. Dünya pazarına çıkışı için net bir tarih yok ama Mart Ayı içerisinde satışına başlanacağı bilgisi verilmiş durumda.
HTC One M7 Modeli HTC One (M7) Modeli İçin Türkiye Fiyatı ve Satış Tarihi Netleşiyor

HTC One (M7) Modeli

Henüz firma fiyat olarak net bir rakam belirlemiş değil. Ancak birçok ülkede Sözleşmeli ve Sözleşmesiz şekilde satışa çıkacak olan modelin ülkemiz için 1900 TL Bandının üstünde kalması bekleniyor.

Şu aşamada halen HTC ONE X modelinin 1750 TL Bandı üzerinde satıldığını düşünürsek 2000 TL HTC ONE modeli için aslında çok da üst bir fiyat olmayacaktır.
HTC M7 ekran özellikleri : 4.7 inç Full hd 1920*1080p 468 ppi çözünürlükte
İşlemcisi: Qualcomm 1.7GHz quad-core Snapdragon S4 pro 4 çekirdek
Kamera : 13 megapiksel SOLUX f/2.0 ana kamera, ön kamera 2 megapiksel
Ram: 2 gb ram
Dahili hafızası:32 gb
GPU grafik: Adreno 320 gpu
Pil: 2300 mAh li pro batarya
Bağlantı özellikleri:LTE 42 mbps HSDPA wifi 802.11 ac
İşletim sistemi: Android 4.2 jelly bean sense 5 UX arayüz
Ses özellikleri: Beats audio stereo ses

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Top