İzlemeye değer bir şey olduğunda, paylaşmak güzeldir özellikle de ekran performansı bu kadar büyüleyici ise.Teknoloji şirketi ve Philips monitörlerinin marka lisans ortağı MMD, Miracast standardına dayanan konektiviteye sahip 23 inçlik yepyeni 239C4QHWAB Philips Miracast ekranını piyasaya çıkarıyor, böylece kullanıcılar Android cihazlarındaki mobil içeriği kablosuz olarak yürüterek canlı renklere, harika çözünürlüğe ve Full HD kalitesine sahip sürükleyici bir multimedya deneyiminin keyfini çıkarabilirler.

Philips Miracast Kablosuz Ekran Muhteşem Paylaşım

Portatiften büyük ekrana Miracast tarzı eğlence
Günümüzde evlerde küçük ekranlı bir dizi cihaz bulunuyor ve insanların akıllı telefon ve tabletlerindeki içeriği evde daha büyük ekranda video ve fotoğraf göstererek arkadaşları ve aileleriyle paylaşmak istemeleri doğal. Standart Miracast desteği ile 23 inçlik Philips Miracast ekranı Miracast sertifikalı diğer Android akıllı telefonlardan ve tabletlerden içerik görüntüleyebilir, böylece kullanıcılar gerçek zamanlı, yüksek çözünürlüklü bir multimedya deneyimini paylaşabilirler. Miracast, tabanındaki mini klavyenin düğmesine tıklanarak kolayca ekranda etkinleştirilebiliyor. Asıl olarak kablosuz HDMI gibi: Kablo ve konektöre ya da yaşam alanını birbirine dolanmış kablolarla meşgul etmeye gerek yok. Miracast ekranda etkinleştirildiğinde ve tanınmış bir cihaz tespit edildiğinde, her şey genel arayüzden uygulamalara ve videolara kadar daha büyük ekranda büyüleyici HD kalitesiyle yeniden oluşturuyor.

Üstelik Miracast sertifikasına sahip olmayan kullanıcıların da büyük ekran performansından ödün vermelerine gerek yok: Philips ekranı, isteğe bağlı bir MHL kablosu ile mobil cihazınızı bağlayıp full dijital sesle HD videoların canlanmasını sağlayan MHL’i de destekliyor.

Paylaşmak için hazırlanmış ekran performansı
Philips Miracast ekranı ince bir silüete sahip ve paylaşmaya değer bir görüntüleme deneyimi sunuyor. IPS LED teknolojisi ekstra geniş görüntüleme açısına sahip mükemmel görüntüler ve renk doğruluğu sağlıyor, bu da arkadaşlar ve aile ile toplanıp birlikte izlemeyi kolaylaştırıyor. IPS teknolojisi parlak renklere sahip temiz ve keskin görüntüler sunarak HD görüntüleme deneyimi için maksimum kalite sağlıyor. Miracast ekranı ayrıca hangi durumda olursa olsun optimum ekran performansı sağlaması için akıllı özelliklerle de donatıldı. Örneğin SmartImage, ekranda görüntülenen içeriği analiz ederek kontrastı ve rengi ona göre ayarlıyor. SmartKolor ekrandaki görsel renk aralığını güçlendiriyor ve SmartContrast, sürükleyici bir görüntüleme deneyimi için zengin detaylar sunuyor.

Teknik Özellikler – Philips 239C4QHWAB Miracast Ekranı

LCD panel tipi, ölçüsü

IPS LCD, 23 inç

Arka aydınlatma teknolojisi

W-LED

Optimal çözünürlük

1920 x 1080 @ 60 Hz

Görüntüleme açısı

178º (H) / 178º (V), @ C/R > 10

Parlaklık

250 cd/m²

Ekran renkleri

16.7 M

Konektivite

· Sinyal Girişi: MHL-HDMI (dijital, HDCP), VGA (Analog)

· Sync Girişi: Ayrı Sync, Sync Yeşil

· Ses (Girişi/Çıkışı): HDMI ses çıkışı

Ayak

Eğilme: -3/+15 derece

Sürdürülebilirlik

Çevre ve enerji: EnergyStar 6.0, EPEAT Silver, RoHS, Kurşunsuz, Cıvasız

Geri dönüşümlü ambalaj malzemesi: 100 %

Uygunluk ve standartlar

BSMI, CE İşareti, FCC B Sınıfı, GOST, SASO, SEMKO,TUV/ISO9241-307,

WEEE, UL/cUL

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Top