Android sitesi olarak sizler işletim sistemi ve Android cep telefonları oyunları ve android oyunlar ile alakalı en yeni haberler, incelemeler, en iyi android uygulamalar 2014 yılına özel olarak,denenmiş çalışan android apk oyunlar beraberimde android oyun hileleri, destek ve teknik bilgi paylaşımlarımızı sitemizde bulacaksınız.
Real Boxing ™ v1.01
Gerçek Boks ™ size en heyecan verici getiriyor, şimdiye kadar Android, Gerçek Boks inanılmaz grafikler hiç mümkün düşünce daha aksiyonu yakından çekmek için NVIDIA Tegra 3 işlemci ile güçlendirilmiş cihazlar için optimize edilmiştir görülen çubuklu mücadele eylem tutan yok.
Güçlü Unreal Engine 3 gerçek boksörler artı inanılmaz grafikler ultra-gerçekçi hareket yakalama özelliği, ter ve kan hava doldurmak ve her kanca, jab hissedeceksiniz görmek ve Gerçek Boks, en heyecanlı boks oyununda aparkat edeceğiz henüz Android.

İnanılmaz 3D Grafik & Sesler
Inanılmaz Unreal destekli grafik ve hareket yakalama gerçekçilik şaşırtıcı düzeyleri oluşturabilirsiniz. Ter ve her yumruk ile kan sinek izleyin ve sonra da rakibin yüzündeki yaralanmaları alarak görmek; sonra büyük KO en yavaş hareket eylem yeniden zevkle.

Kalabalığın kükreme yaşayın
Otantik yorumu ile atmosferik arenalarda Fight. Eğer gerçekten orada konum gibi kalabalığın kükreme duymak ve hissetmek, kamera ampul flaş bakın.

İnanılmaz Derin Oyun
30 üzerine kavgalar ve fethetmek için üç kemer başlıkları ile Kariyer Modu-üzerine atın. Kendi benzersiz ve adaptif dövüş stilleri ile 20 rakipler Kavgası sonra ip atlama ipi, ağır çanta ve mini çantası dahil mini oyunlar ile boksör yetiştirmek. Ayrıca KO oynamak ve bir enerji artırmak için bir turda MiniGames Clinch.

Ekstra özellikleri ve Özelleştirme ile Paketli
Yeni ekipman, ekstra rakipler ve giyim kilidini. Saç, ten rengi, dövmeler ve giyim: savaşçı görünümünü özelleştirin.

Bu sürümde neler bulunuyor: (Güncelleme: Mar 25, 2013)
Geri düğmesi artık oyun boyunca desteklenir
hata düzeltmeleri

Gerekli Android O / S: 2.3 +

Ekran Görüntüleri:
Download: 150 Mb (APK+OBB)
0 yorum:

Yorum Gönder

 
Top