Android sitesi olarak sizler işletim sistemi ve Android cep telefonları oyunları ve android oyunlar ile alakalı en yeni haberler, incelemeler, en iyi android uygulamalar 2014 yılına özel olarak,denenmiş çalışan android apk oyunlar beraberimde android oyun hileleri, destek ve teknik bilgi paylaşımlarımızı sitemizde bulacaksınız.
Bladeslinger
Gördüğün İYİ MOBİL GRAFİKLER
Bladeslinger tanıttı grafik mobil cihazlar üzerinde daha önce hiç görülmemiş özellikleri. Birden akıllara durgunluk bağışladı hiçbir ayrıntı ile 3D ortamlar ve karakterler, dinamik aydınlatma ve gölgeler. Mobil oyun konsolu kalitesi yaklaşırken, Bladeslinger zamankinden daha fazla bar iter.

HAMMER'S PEAK SAVE!
William Glaston, onun bir zamanlar huzurlu şehir terk etti ve daha önce hiç görmediği düşman yaratıklar tarafından istila bulmak için savaştan eve dönen Hammer Yanardağı bir yerlisi olarak oynayabilirsiniz. Hakikat ve Çekicin Peak kurtuluşu için William'ın arayışı izleyin.

TOUCH-ÖZEL KONTROLLERİ & TASARIM
Bladeslinger esneklik ve dokunmatik ekranlı cihazlar ile oyun için benzersiz seçenekler tam olarak yararlanır. Tüm basit, sezgisel dokunmatik jest kontroller ile elde - Hızlı çekim, ikincisi kaçmak, kombo saldırıları, canavar özel hareketler delme ve cezalandırma bölünmüş.

Heyecan verici KAMPANYALAR SAATLERİ
Artan sorunlarla Birden çok ayrıntılı ve karmaşık ortamlarda zorlayıcı olmayan, tekrarlayan oyun saatleri size itecektir.

UYUMLU CİHAZLAR
Bladeslinger 512MB + RAM ile Android cihazlar optimize ve NVIDIA Tegra cihazlarda ek grafik optimizasyonları sunmaktadır.

GERÇEK KİŞİ DESTEK
Biz sizin sorularınızı cevaplamak için burada kişisel, ve Bladeslinger için sürekli iyileştirmeler içine geribildirim dahil.

Luma Arcade tarafından geliştirilen ve Gazyağı Games tarafından yayınlanan.

Tegra ÖZEL ÖZELLİKLER
Dinamik ve ilerici Fırtına Etkileri sistemi: yağmur, lens damla, daha yansıtıcı su birikintileri, yıldırım ve 3D pozisyonel gökgürültüsü.

Bu sürümde neler bulunuyor: (Güncelleme: Mar 22, 2013)
Ek aygıt desteği

Gerekli Android O / S: 2.3 +

Ekran Görüntüleri:Download: 334 Mb (APK+OBB)


Kurulum:


  1. APK yükleyin
  2. 'com.kerosenegames.bsep1' Kopyalayın 'Sdcard / Android / Obb' klasörüne atın
  3. Oyunu başlatın


0 yorum:

Yorum Gönder

 
Top