Android sitesi olarak sizler işletim sistemi ve Android cep telefonları oyunları ve android oyunlar ile alakalı en yeni haberler, incelemeler, en iyi android uygulamalar 2014 yılına özel olarak,denenmiş çalışan android apk oyunlar beraberimde android oyun hileleri, destek ve teknik bilgi paylaşımlarımızı sitemizde bulacaksınız.

EPOCH
Gizem çözülüyor
Sadece robotlar hiç bitmeyen bir savaşa hayatta nerede bir görsel açıdan dudak uçuklatan post-apokaliptik bir dünyada kayıp bir uygarlığın yankıları izleyin. Amacınız ve parça birlikte eski dünya sona erdiğinde tam olarak ne olduğunu ortaya çıkarmak için parçaları doğru Fight. Bu yeni bir çağın şafak mı? Ve nasıl size başlangıçta korumak için atanmış bir kişi bulabilirim?

EYLEM koreografi
Sezgisel parmak ucuz bira ile karakterinizi kontrol edin. , Dodge gelen yangın hedefleri belirleyin, kapak alan özel yeteneklerini kullanmasını ve lansman karşı, salise taktik kararlar olun!

Yıkım ve Düzeltme
Arena tarzı mücadele robotlar savaşı tırmanan dalgalar, ve düşmüş düşmanları yırtılmış parçaları ile kendinizi yükseltmek! Silah, zırh, güçlendiriciler ve sayaçlar düzinelerce robot yapılandırın.

Sürükleyici tek oyuncu kampanya
Geniş ve perişan şehir çapında birden çok yerde savaşın ve karakterler, bir zamanların gururlu medeniyet yok kıyamet olaylara kendi bakış açısı ile her bir döküm gelen günlükleri ile geçmişin parçaları toplamak.

MUHTEŞEM GÖRSELLER
UnrealEngine tarafından desteklenmektedir yüksek çözünürlüklü grafiklere sahip gelecek nesil Android cihazların gelişmiş görsel yeteneklerini yararlanın!

Gerekli Android O / S: 2.3 +

Ekran Görüntüleri:

Download: 494 Mb (APK+OBB)0 yorum:

Yorum Gönder

 
Top